Recent News
Oznaki, że Twój ex chce do Ciebie wrócić

Opowiadają ci o swoich obecnych wydarzeniach życiowych

A więc, twój ex skontaktował się z tobą ponownie. Masz sprzeczne uczucia. Nieoczekiwanie, zaczynają również dzielić się drobnymi szczegółami dotyczącymi ostatnich wydarzeń życiowych. Jest to jeden z głównych znaków, że twój ex chce wrócić do siebie.

Chcą połączyć się z tobą romantycznie ponownie, dzieląc się swoimi obecnymi historiami życiowymi. Pośrednio próbują pokazać, że ich życie jest puste bez twojej obecności.

Pytają, aby być przyjaciółmi ponownie

Minęło kilka dni od rozpadu. Ale, ni stąd ni zowąd, twój były tekst ponownie. Wyrażają swoje pragnienie, aby stać się przyjaciółmi.

Cóż, nie jest możliwe, aby być ex-turned-friends. Tak, byłe pary mogą utrzymywać serdeczne, profesjonalne relacje, ale nie więcej niż to.

Tak więc, jeśli proszą o przyjaźń, mogą czekać na twój powrót.

Wstydzą się, że zerwał i bierze to powoli, aby zapewnić, że jesteś emocjonalnie gotowy, aby być z nim ponownie.

Proszą o spotkanie

Czy twój ex wysłał ci tekst, aby spotkać się ponownie na filiżankę kawy? Czy grzecznie poprosili o swój czas, aby mógł się z tobą spotkać?

Cóż, jest to dobry znak. Ich zapał do spotkania z tobą dowodzi, że już próbują się z tobą pogodzić.

Flirtują z tobą

Jak wiedzieć, czy twój ex nadal cię kocha? Cóż, przyjrzyj się bliżej ich zachowaniu. Często komplementują cię na mediach społecznościowych i komentują z flirtującymi cytatami na twoich postach.

Wtedy mogą nadal być szalenie zakochani w tobie.

Tak więc, twój ex teksty cię na urodziny i święta. Nawet jeśli wysyłają prostą wiadomość, to przychodzi z dużym znaczeniem.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *