Recent News
Nie daj się poniżać w związku

Jak Twój umysł reaguje na wielokrotne krzyczenie na Ciebie przez partnera w związku? Może to spowodować problemy ze zdrowiem psychicznym, a także może okazać się szkodliwe dla twojego związku.

1. Może rozwinąć się depresja

Jednym z najczęstszych psychologicznych skutków bycia krzyczanym w związku jest możliwość popadnięcia w depresję.

Im więcej doświadczasz krzyku i wrzasku w związkach, tym bardziej czujesz się bezradny. Chcesz naprawić to, co dzieje się między tobą a twoim małżonkiem, ale nic nie wydaje się działać.

Ta bezradność może prowadzić do uporczywych uczuć smutku i utraty zainteresowania codziennym życiem. Depresja i prowadzi do poczucia bezwartościowości, myśli o samookaleczeniu i słabej koncentracji.

2. Zdrowie psychiczne nurkuje

Badania pokazują, że dla kobiet przede wszystkim, słowne nadużycia są związane z gorszym zdrowiem psychicznym. Z tego powodu, jeden z efektów męża krzyczy na żonę jest problemy zdrowia psychicznego, takie jak zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania i słabe samopoczucie społeczne.

3. Stajesz się bojaźliwy

Innym jednym ze szkodliwych skutków psychologicznych bycia krzyczał na w związku jest to, że powoduje, że boisz się swojego współmałżonka.

Kiedy ludzie krzycząc na siebie staje się wzorem w związku, to rozpada się bezpieczeństwo i zaufanie, które kiedyś czuli dla siebie.

Raz ciepły, kochający parada motyli, które kiedyś czułeś wokół swojego małżonka zakwaszony, a teraz czujesz się jak jesteś zawsze chodzenie na jajkach wokół nich.

Nigdy nie powinieneś bać się swojego partnera. Kiedy strach bierze górę, zaufanie i szacunek wychodzą przez okno. Bez szacunku i zaufania, związek nie może być zdrowy.

4. Komunikacja jest złamana

Ludzie krzyczą na siebie jako sposób rozwiązywania problemów sprowadza się do słabej komunikacji.

Czasami ludzie czują, że muszą mówić najgłośniej, aby uzyskać ich punkt w poprzek. Prawda jest taka, że krzyczenie nie pozwala partnerowi lepiej cię zrozumieć. To tylko zmusza ich do uległości ze strachu.

To nigdy nie jest to, jak chcesz, aby osoba, którą kochasz, czuła się. Osoba, którą kochasz, powinna być w stanie przyjść do ciebie z każdym problemem, jaki mają, i czuć się bezpieczna i zatwierdzona.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *