Recent News
Dieta i suplementy

Diety i suplementy budujące mięśnie nie są tanie! Jedzenie dużych porcji, stosowanie suplementów i treningi przez cały czas mogą sprawić, że będziesz spłukany! „Zwykłe” źródła białka są zawsze tak drogie! Pierś z kurczaka, ryby i czerwone mięso kosztują fortunę te dni w supermarkecie! Mam zamiar pokazać kilka rzeczy, które robię co tydzień, aby utrzymać rachunek spożywczy w dół. Jest to możliwe, aby przestrzegać ścisłej diety mięśni i zachować trochę pieniędzy w banku! Oto moje wskazówki.

Kupuj mięso mielone.

Chudy stek z fileta, cielęcina i jagnięcina mogą być często bardzo drogie. Rozwiązaniem jest mięso mielone. Mięso mielone ma taką samą ilość białka w nim jak stek i to jest tak dużo tańsze. Możesz zrobić z niego wołowe placki na hamburgery, zrobić chili, które nakarmi cię na tydzień lub nawet zrobić z niego ciasto. Chili jest moim osobistym ulubieńcem. Mogę kupić wszystkie składniki na duże chili za około 20 dolarów. To zawiera 1.4kg lub mięso! Jeden rzecz pamiętać chociaż, zawsze dostaje premię mince. Normalne rzeczy mają sposób do mach tłuszczu w nim. (>20%)

Jajka są twoim przyjacielem

Białka jaj są naprawdę bogatym źródłem naturalnego białka. Jajka są tanie i bardzo uniwersalne. Możesz zrobić z nich omlet, jajecznicę, ugotować je, usmażyć… lista jest długa – użyj swojej wyobraźni! Jedna uwaga: żółtko jajka jest bardzo bogate w cholesterol, więc jeśli robisz omlet, użyj 4-6 białek i 2 pełnych jaj.

Kupuj hurtowo i oszczędzaj

Słyszysz to w co drugiej reklamie telewizyjnej, „kupuj hurtowo i oszczędzaj!”. Cóż, nie kłamią! Czasami można zaoszczędzić nawet 40-50% na mięsie sprzedawanym luzem. Masz przecież zamrażarkę, prawda? Nie spisuj też rzeźników na straty, czasem ich ceny (zwłaszcza na hurtowych) są tańsze niż supermarketów. A jeśli są to małe punkty sprzedaży, mogą być nawet skłonne zrobić ci umowę.

Jedz kanapki

Chleb jest tani. Udaj się na wyspę delikatesów w swoim supermarkecie, a znajdziesz tam mnóstwo dobrego, taniego mięsa na kanapki. Kurczak, indyk i wołowina to dobre mięsa na kanapki. Do tego trochę sałatki i masz już zdrową przekąskę.

Gotuj jak w restauracji

To, o czym mówię, to gotowanie w ilościach hurtowych. Znajduje twój ulubionego chili przepis, czasy składniki przez 4 i gotuje je na sunday popołudniu. Tam masz 10-15 posiłków na tydzień do przodu. Wszystko ty potrzebujesz jest niektóre 2 minuty brązowy ryż i ty masz siebie posiłek przygotowywający w minutach. Idealny na posiłki po treningu i w pośpiechu. Teraz nie będziesz miał potrzeby, aby zatrzymać się w tym sklepie z kanapkami!

Najtańsze ryby natury

Tuńczyk. Tuńczyk jest jednym z najlepszych pokarmów, jakie możesz jeść, jeśli chcesz zbudować chude mięśnie. Nie tylko ma ponad 20% białka, ale jest tani i bogaty w naturalne olejki eteryczne. Tylko jeden problem, smakuje jak karma dla kotów! Uważam, że to trudne do żołądka tuńczyka, ale jem go w każdym razie, ponieważ jest brudny tanie i tak dobre dla mnie. Jeśli nie lubisz smaku lub małego na tuńczyka wymieszaj go z jakimś sosem satay. Moim ulubionym jest tuńczyk zmieszany z sosem satay na jakimś gotowanym brązowym ryżu. Nic tylko dobroć!!! (smakuje jednak średnio!).

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *