Recent News
Czym jest szczęście?

Możesz uczynić swoje życie szczęśliwsze. Jest to kwestia wyboru.

Możesz powiedzieć, że to niemożliwe, skoro masz tyle problemów i dlatego po prostu nie możesz być szczęśliwy.

Mylisz się. Możesz być szczęśliwy nawet w trudnych czasach i kiedy jesteś otoczony problemami. Szczęście pochodzi z wewnątrz, a nie zależy od okoliczności.

Wydarzenia i okoliczności mogą z pewnością wpłynąć na to, jak się czujesz. Jeśli im na to pozwolisz. Sekret tkwi w tym, by nie pozwolić im wpłynąć na Twój nastrój i stan umysłu. To może nie być łatwe, ale jeśli jesteś zdecydowany przynieść szczęście w swoim życiu, możesz to zrobić.

To twoje nastawienie sprawia, że czujesz się szczęśliwy lub nieszczęśliwy.

To twoje nawykowe myślenie decyduje o tym, czy jesteś szczęśliwy czy nieszczęśliwy.

To zależy od tego, jak bardzo pozwalasz, by wydarzenia wpływały na to, jak się czujesz.

To zależy od tego, jak bardzo pozwalasz, by słowa i działania ludzi wpływały na Ciebie.

To zależy od tego, jak wiele wewnętrznego spokoju potrafisz wytworzyć.

Codziennie spotykamy się z różnego rodzaju sytuacjami, a niektóre z nich mogą nie przyczyniać się do szczęścia. Możemy jednak wybrać, aby nie myśleć o nieszczęśliwych wydarzeniach, a możemy wybrać, aby odmówić myślenia o nich, a zamiast tego myśleć o szczęśliwych chwilach i cieszyć się nimi.

Wszyscy przechodzimy przez trudne lub nieprzyjemne sytuacje i okoliczności, ale nie musimy pozwolić, by wpływały one na nasze reakcje i uczucia.

Jeśli pozwolimy, by zewnętrzne wydarzenia wpływały na nasze nastroje, stajemy się ich niewolnikami. Tracimy naszą wolność. Pozwalamy, by o naszym szczęściu decydowały siły zewnętrzne.

Z drugiej strony, możemy uwolnić się od zewnętrznych wpływów. Możemy wybrać bycie szczęśliwym i możemy dodać wiele, aby dodać szczęścia do naszego życia.

Czym jest szczęście?

Jest to uczucie wewnętrznego spokoju i zadowolenia. Zazwyczaj doświadcza się go, gdy nie ma zmartwień, lęków i obsesyjnych myśli. To zwykle zdarza się, gdy robimy coś, co kochamy robić, lub gdy dostajemy, wygrywamy, zdobywamy lub osiągamy coś, co cenimy.

Wydaje się być wynikiem pozytywnych wydarzeń, ale tak naprawdę pochodzi z wewnątrz, choć często jest wyzwalane przez zewnętrzne wydarzenia.

Dla większości ludzi szczęście wydaje się ulotne i tymczasowe, ponieważ pozwalają, aby zewnętrzne okoliczności miały na nie wpływ. Jeden z najlepszych sposobów utrzymywać je, jest przez zdobycie wewnętrznego pokoju przez codzienną medytację. Gdy umysł staje się bardziej spokojny, łatwiej jest wybrać nawyk szczęścia.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *