Recent News
Batony proteinowe

Batony proteinowe

1/3 szklanki oleju kokosowego

1/3 szklanki gładkiego naturalnego masła orzechowego

½ szklanki mleka migdałowego

2 miarki białka w proszku do wyboru

1/3 szklanki mączki migdałowej

¼ szklanki wiórków z ciemnej czekolady

Wymieszaj w misce olej kokosowy, masło orzechowe i mleko migdałowe. Mikrofaluj, aż połączenie będzie roztopione. Sprawdzaj co 45 sekund, aż będzie gotowe. Dodaj białko w proszku i mączkę migdałową i mieszaj aż do połączenia, co zajmie około pięciu minut.

Wyłóż naczynie do pieczenia (co najmniej 8 cali na 8 cali) papierem pergaminowym. Wciśnij i spłaszcz masę do naczynia, aż będzie płaska i równa. Połącz chipsy czekoladowe i jeszcze 1 łyżkę oleju kokosowego w misce do mikrofalówki. Umieść w mikrofalówce na 30 sekund. Wymieszaj po zakończeniu.

Wylej czekoladę/olej kokosowy równomiernie na wierzch batonów. Odstaw do lodówki na 1 godzinę. Po upływie tego czasu oddziel je od papieru pergaminowego i pokrój na 12 kawałków.

Makra: 95 kalorii, 9 gramów białka, 5 gramów węglowodanów, 6 gramów tłuszczu na baton.

Steak Stir-Fry

To będzie wielki obiad dla siebie lub jeśli masz firmę nadchodzi. Wszystkie podstawy są pokryte, więc można odpocząć, że czas spędzony w siłowni nie był zmarnowany.

8 uncji steku

½ torby mieszanych warzyw do wyboru (ja preferuję California blend).

1 filiżanka gotowego brązowego ryżu

1 łyżka oleju roślinnego

1 biała cebula

Sól i pieprz do smaku

1 ząbek czosnku (opcjonalnie)

Napełnij garnek wodą. Podgrzewać do momentu zagotowania. Dodaj ryż i gotuj przez czas zgodny z instrukcją na opakowaniu. Pokrój stek w cienkie paski i odłóż na bok. Możesz również kupić wstępnie pokrojony stek, jeśli chcesz, ale pamiętaj, że może to kosztować więcej. Jeśli kupisz warzywa zamrożone, odłóż je na bok, aby się rozmroziły.

Kiedy będą już gotowe lub jeśli są świeże, rozgrzej patelnię na średnim ogniu. Dodaj olej na patelnię oraz czosnek i cebulę. Smaż przez około 2 minuty. Dodaj warzywa i smaż przez około 10 minut lub do momentu, gdy będą miękkie jak widelec. Zdejmij z patelni.

Na tej samej patelni usmaż stek, aż będzie ugotowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami (surowy, średni lub dobry). Dodaj warzywa do steku i gotuj razem przez około dwie minuty. Dodaj stek i warzywa na talerzu z brązowym ryżem.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *